Projekty Raspberry Pi — nowa grupa w społeczności element14

    Na portalu element14 udostępniono nowe zasoby online — grupę Projekty Raspberry Pi. Za jej pośrednictwem użytkownicy Raspberry Pi, niezależnie od stopnia zaawansowania, mogą sobie wzajemnie przekazywać informacje o tworzonych projektach, a także poszerzać wiedzę w zakresie obsługi minikomputera.

    Na całym świecie dostępnych jest już tysiące projektów wykorzystujących Raspberry Pi. Najlepsze z nich zebrano na portalu element14.

    Grupa Projekty Raspberry Pi powstała z myślą o użytkownikach reprezentujących wszystkie poziomy zaawansowania — od początkujących, którzy po raz pierwszy zetknęli się z Raspberry Pi, po profesjonalnych inżynierów i projektantów elektroniki.
    Początkujący użytkownicy, dla których Raspberry Pi stanowi zupełną nowość, znajdą na portalu przewodniki wyjaśniające krok po kroku proces tworzenia projektu na bazie Raspberry Pi. Natomiast użytkownicy o wyższym poziomie zaawansowania mają do swojej dyspozycji obszerną bibliotekę, będącą pomocnym narzędziem w realizacji złożonych, innowacyjnych projektów, które w maksymalny sposób wykorzystują możliwości Raspberry Pi.