Phoenix Contact ? Zasilacze do zastosowań w produkcji masowej


Zasilacze TRIO POWER są przystosowane zarówno do montażu na szynę DIN, jak i na ścianę. Przeznaczone są do zasilania urządzeń zarówno jednofazowych, jak i trójfazowych z mocą do 1 kW z zaleceniem stosowania w produkcji masowej.
Wysoką jakość komponentów widać w pojemności napięcia aż do 300 VAC i MTBF (średni czas między awariami) powyżej 500 000 h, które zapewniają niezawodność eksploatacyjną. Wszystkie zasilacze TRIO mogą być wykorzystywane na całym świecie ze względu na szerokozakresowe wejścia napięciowe: jednofazowe 85-264 VAC i trójfazowe 3 x 320-575 VAC, jak również aprobaty UL. Zasilacze TRIO mają standardowe wyjście napięciowe 24 VDC z następującymi znamionowymi prądami wyjścia: 2,5 A, 5 A, 10 A, 20 A i 40 A. TRIO pracują w temperaturach od 0oC do 55oC, dzięki temu możliwa jest praca nawet w wysokich temperaturach otoczenia.
Regulowane i konfigurowane wyjście prądowe od 22,5 do 29,5 VDC kompensuje spadki napięcia i umożliwia ładowanie baterii. Dla osiągnięcia wyższej wydajności i redundancji urządzenia zasilające TRIO mogą być uruchamiane jednocześnie. Dioda sygnalizacyjna LED wiarygodnie wskazuje wszystkie stany pracy zasilacza. Trzecie wyjście (-) umożliwia dodatkowe przygotowanie jeszcze jednego obwodu wyjściowego bez potrzeby rozprowadzania potencjałów na dodatkowych mostkach. www.phoenixcontact.pl