CSI Computer Systems for Industry – Serwerowa obudowa 4U

Firma CSI Computer Systems for Industry ma w swojej ofercie 19" obudowę przemysłową marki Advantech ACP-4000 w wersjach pod pasywne platery oraz dla płyt głównych w formacie ATX. W obudowie można zamontować jeden napęd 3,5" oraz trzy napędy formatu 5,25", do których jest możliwy dostęp od zewnątrz. Dostęp do napędów jest chroniony drzwiczkami zamykanymi na klucz.
Dużą zaletą obudowy ACP-4000 jest jej głębokość – 480 mm, dzięki czemu może zmieścić się w szafie 600 mm, pozostawiając jeszcze miejsce na poprowadzenie kabli. Chłodzenie wewnątrz obudowy zapewnia system dwóch wentylatorów zasysających powietrze z przodu poprzez wymienny filtr. Obudowa ACP-4000 – wyposażona w kartę procesorową oraz pasywną magistralę – pozwala na integrację do 14 kart PCI lub ISA.
Na przednim panelu obudowy – oprócz gniazda PS/2 oraz dwóch gniazd USB – znajdują się diody LED systemu monitoringu, sygnalizujące: stan zasilania, pracę wentylatorów, temperaturę systemu oraz aktywność dysków.
ACP-4000 oferowana jest wraz z zasilaczem na napięcie zmienne 100-240 VAC o mocy 300 i 400 W oraz na napięcie stałe 48 VDC o mocy 300 W.
Amortyzowana klatka zabezpiecza napędy przed niekorzystnym wpływem środowiska przemysłowego, dzięki czemu obudowa ACP-4000 znajduje zastosowanie w systemach narażonych na ciężkie warunki pracy.
www.csi.net.pl