Phoenix Contact ? System złączy wtykowych dla wszystkich technik łączenia

System złączy wtykowych Combi o wysokich parametrach eksploatacyjnych firmy Phoenix Contact zapewnia swobodny wybór technik łączenia.

Podstawowe złącza i wtyki dostępne są w czterech różnych technikach łączenia: śrubowej, sprężynowej, bezpośredniego wtyku i szybkozłączy Quickon. W ten sposób złącza i wtyki można swobodnie łączyć z sobą, bez względu na zastosowaną technikę połączeń w danej aplikacji. Asortyment produktów dopełniają złączki do przewodów w wersji przelotowej i wtykowej.

Wtyki są dostarczane albo kompletne, albo do montażu własnego, z poszczególnymi zaciskami wtyku w kolorze szarym, niebieskim i zielono-żółtym. Połączenie podstawowego złącza i wtyku zapewnia użytkownikom modułowe, elastyczne i szybkie rozwiązanie dla zastosowań do 800 V i 32 A.

Włączenie wtyczki Combi do systemu listew zaciskowych Clipline Complete daje możliwość używania tych samych akcesoriów do wszystkich zastosowań. To w znacznym stopniu zmniejsza zarówno konieczne zapasy klienta, jak i koszty logistyczne.

www.phoenixcontact.pl