Firma ELESA wprowadziła do sprzedaży nowy model wskaźnika położenia o oznaczeniu DD52R. Jest on nową wersją standardowego, pięciocyfrowego wskaźnika, dostępnego dotychczas w ofercie firmy pod oznaczeniem DD52.
Podstawową różnicą jest mniejsza grubość wskaźnika DD52R. Zmiana ta umożliwia zastosowanie go w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni zabudowy.
Wprowadzone w nowym wskaźniku zmiany nie ograniczają się jednak tylko do jego gabarytów. Dodatkowe modyfikacje w budowie i technologii produkcji polepszyły jego cechy użytkowe:
? łatwiejszy odczyt ? nowe rolki mechanizmu licznika, większe cyfry, czytelniejsza czcionka,
? zwiększona szczelność ? spawane ultradźwiękowo okienko odczytu, dodatkowe uszczelnienie pomiędzy tuleją montażową a korpusem obudowy.
Pomimo wprowadzonych zmian wskaźnik DD52R pozostaje w 100% kompatybilny z jego starszą wersją. Umożliwia to specjalna podkładka dystansowa BS52R, po zastosowaniu której nowy wskaźnik DD52R ma identyczne wymiary gabarytowe co DD52.
Wskaźniki położenia DD52 w obecnej wersji będą dostępne do wyczerpania zapasów magazynowych. Po tym okresie będą one automatycznie zastępowane kompletem wskaźnik DD52R + podkładka dystansowa BS52R ? W TEJ SAMEJ CENIE !!!
www.elesa-ganter.pl