Datalogic Mobile ? Piąta wersja Kymana

Na polski rynek trafiła 5 wersja komputera przenośnego Datalogic Mobile Kyman przeznaczonego do usług magazynowych, logistycznych i zarządzania majątkiem rozproszonym (inwentaryzacja, przepływ produktów i in.).

Kyman wykorzystuje procesor Intel X Scale oraz system operacyjny Windows CE. Wkrótce ma być dostępny w wersji Windows Mobile 6.0. Urządzenie ma pełen zakres opcji zapisu danych, włączając w to RFID HF-ISO, rozpoznawanie głosu i różnorodnych kodów kreskowych. Czytnik kodów dwuwymiarowych ? opcja lasera ? pozwala na zapis danych czytanych z odległości kilku metrów. Operator korzysta z ?zielonego punktu? (aplikacja opatentowana przez Datalogic), otrzymując natychmiastową, widoczną i łatwą do odczytania informację zwrotną bezpośrednio na kodzie, co jest użyteczne w ciemności. Komunikację bezprzewodową (Bluetooth?, Wi-Fi? 802.11 b/g, GPRS/GSM/EDGE) z systemami informatycznymi chronią protokoły bezpieczeństwa RF, takie jak WPA i WPA2. Możliwość zamontowania rozszerzeń kompatybilnych z Cisco (CCX) wersja 3. pozwala wykorzystać możliwości infrastruktury Cisco WLAN. Istnieje możliwość zwiększenia pamięci dzięki zastosowaniu gniazda mini-SD.

Producent zapewnia, że wersja 5. charakteryzuje się najniższą wagą w swojej klasie. Dystrybucję komputera w na polskim rynku prowadzą: Aspekt, Barker, Datascan, Koncept-L, Novitus oraz Wincor-Nixdorf.

kyman.datalogic.com