Nowe, jeszcze szybsze drukarki HP DesignJet

  Teraz to wydruk czeka na Ciebie

  Jeśli wykorzystujesz w swojej pracy druk wielkoformatowy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nowe drukarki HP Designjet są jeszcze szybsze. Dzięki temu to wydruki czekają na Ciebie. A Ty możesz podjąć się realizacji projektów wymagających natychmiastowego efektu i najwyższej jakości.

  Wielki format – wielkie wyzwania
  Sukces w dziedzinie druku wielkoformatowego wymaga nie tylko sprawnej organizacji, doskonałego zarządzania i kompetentnych pracowników, ale i – a może przede wszystkim – doskonałych maszyn, które potrafią sprostać nowym wyzwaniom. Jużdziś przedstawiamy nową drukarkę HP Designjet T1100 MFP, dzięki której uprzedzisz oczekiwania klienta i wyprzedzisz konkurencję. Drukarka HP Designjet T1100 MFP jednocześnie drukuje i przetwarza informacje. Na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Nawet najbardziej złożone pliki są przetworzone i wydrukowane w zaledwie 35 sekund.

  Czas na jakość
  Nad jakością wydruku czuwa – nawet przy bardzo dużych prędkościach drukowania – nowatorska technologia druku skalowalnego HP. Właśnie dlatego sprawne i dokładne przetwarzanie projektów CAD i GIS nie przysporzy Ci żadnych problemów. Stało się to możliwe dzięki wbudowaniu języków HP-GL/2 oraz RTL. Języki te współpracują bezkolizyjnie z większością aplikacji CAD w wielu różnych systemach operacyjnych. Dodajmy, że nad całym procesem czuwa twardy dysk o niebagatelnej pojemności 40 GB.

  Niezwykła lekkość stacji roboczych
  Co więcej, Twoje stacje robocze poczują się naprawdę lekko, ponieważ specjalna technika przetwarzania zadań pozwala w krótkim czasie uporać się nawet z bardzo dużymi plikami. Fantastyczną szybkość druku w drukarkach z serii T1100 uzyskano dzięki wyposażeniu ich w specjalny serwer druku Jetdirect z obsługą Ipv6 oraz Gigabit Ethernet. Efekt: wydajność grup roboczych, a co za tym idzie – całej firmy, wyraźnie wzrasta. I to bez względu na ich skład. A jeśli nawet zdarzy się sytuacja, w której nagle trzeba zmienić priorytety zadań, bo na przykład klient nagle zmienił zdanie, również nie będzie żadnego problemu. Możnaje łatwo zmienić dzięki oprogramowaniu Job Center. Pozwala ono także w razie potrzeby dodrukować dodatkowe egzemplarze.

  Jeśli chodzi o linie, to trzymamy poziom…
  …i warto również dodać, że jest to bardzo wysoki poziom. Przesądza o tym wykorzystanie sześcioatramentowego systemu HP Vivera z trzema czarnymi wkładami, a także z wkładem szarym. Gwarantują one doskonałą jakość wydruków, zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i obraz. Realistyczne grafiki – kiedy trzeba, w doskonale neutralnym odcieniu szarości pozwalającym na podkreślenie szczegółów – to niewątpliwy atut. A jeśli chodzi o linie, to naprawdę nie mamy sobie równych. Zwłaszcza w zakresie zróżnicowania szerokości linii poziomych i pionowych. Jest to możliwe dzięki uzyskaniu zwiększonej dokładności linii – do 0,1%, a także minimalnej szerokości linii: 0,002″/0,0423 mm.

  Na koniec chcielibyśmy podkreślić, że najlepsze efekty pracy na wszystkich urządzeniach HP, w tym na drukarkach wielkoformatowych, możemy uzyskać, pracując na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych HP.