Komputer mobilny MC9300

Komputer mobilny MC9300, wyposażony w zaawansowaną technologię skanowania, pozwala odczytywać kody DPM, oznaczenia mikroudarowe i laserowe. Umożliwia także szybkie rejestrowanie kodów 1D i 2D w niemal każdych warunkach z odległości nawet 20 metrów, co zapewnia elastyczność podczas skanowania elementów w małych pojemnikach i umieszczonych na paletach na najwyższych poziomach w magazynach. Urządzenie zostało wyposażone w baterię PowerPrecision?+ o pojemności 7000 mAh i najdłuższej żywotności w swojej klasie, dzięki czemu umożliwia poprawę wydajności pracowników oraz skrócenie przestojów w pracy.

MC9300 ma dobrze znaną użytkownikom konstrukcję, ale jest wydajniejszy od innych modeli z tej samej serii. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android i oferuje fizyczne przyciski klawiatury oraz pełny ekran dotykowy. Komputer wyposażono w 4,3-calowy ekran dotykowy, który jest zabezpieczony wytrzymałą powłoką Gorilla Glass?, a także sześć klawiatur pomocniczych, co umożliwia uruchomienie różnych aplikacji biznesowych wymagających obu metod wprowadzania danych. Urządzenie posiada najnowszy układ Qualcomm?, który obsługuje rozszerzalną platformę do projektowania aplikacji i zapewnia co najmniej dwie aktualizacje systemu Android, co znacznie obniża całkowity koszt posiadania. MC9300 został wyposażony w opcjonalny przedni i tylny aparat fotograficzny, który umożliwia wykonywanie bardzo szczegółowych zdjęć i filmów wideo w celu udokumentowania stanu i potwierdzenia zgodności.

Firma Microsoft planuje zakończyć wsparcie urządzeń Windows? Embedded Handheld/CE 7 w 2020 i 2021 roku. Komputer MC9300 to narzędzie umożliwiające przejście ze starszych urządzeń z systemem Windows na urządzenia z systemem Android. Na komputerze MC9300 wstępnie zainstalowano aplikację Terminal Emulation (TE) wykorzystującą graficzne możliwości urządzenia, ale obsługującą również tradycyjny ?zielony ekran?, co ma ułatwić migrację i skrócić czas wdrożenia nowych rozwiązań.

MC9300 jest dostępny z pakietem Mobility DNA? firmy Zebra obejmującym aplikacje dla użytkowników końcowych, narzędzia programistyczne i rozwiązania, które zmieniają system Android w system operacyjny klasy korporacyjnej. Dzięki umowie serwisowej Zebra OneCare? przedsiębiorstwa mogą korzystać z oprogramowania zabezpieczającego LifeGuard? dla systemu Android firmy Zebra, które zapewnia aktualizacje zabezpieczeń w cyklu dopasowanym do cyklu życia sprzętu komputerowego w przedsiębiorstwie, ułatwia zmianę systemu operacyjnego i wydłuża czas korzystania z inwestycji mobilnych.

Firma Zebra przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Dlatego MC9300 został zaprojektowany z myślą o wydłużonym cyklu życia komponentów i baterii, by niezawodnie służyć organizacjom przez wiele lat. Zakładając strategię ponownego użycia, a nie wymiany urządzenia, Zebra zapewniła MC9300 kompatybilność ze starszymi rozwiązaniami, dzięki wyposażeniu w odpowiedni adapter do ładowania. Pozwala to również na zredukowanie ilości odpadów elektronicznych.