IGE+XAO Polska ? SEE Electrical ? nowy program typu CAD

Grupa IGE+XAO, wiodący producent programów typu CAD Elektryczny w świecie, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży w Polsce nowego programu o nazwie SEE Electrical.
Program był oferowany w Europie od wielu lat. Jego dawna nazwa CADdy++ określa filozofię programu: intuicyjny i wszechstronny program CAD dla potrzeb projektu elektrycznego. SEE Electrical stanowi uzupełnienie oferty IGE+XAO w Polsce. Dzięki trzem poziomom program pozwala rozwijać się klientom zgodnie z rosnącymi potrzebami projektowymi ? od poziomu Basic, poprzez standard aż do poziomu Advanced.
Program pozwala importować pliki formatów DXF/DWG/DXB oraz eksportować w formacie DWF oraz SVG. Projekt można publikować w sieci Web, co ułatwia pracę grupową oraz współpracę z poddostawcami. Projektant może korzystać zwielu projektów jednocześnie ? może je otworzyć i kopiować rysunki pomiędzy projektami. Do projektu można dołączyć pliki Excel czy Word.
Program jest dostosowany do europejskiego rynku projektowego z uwzględnieniem Rosji (czcionka cyrylica). Zawiera pełne biblioteki normowe zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Jest szczególnie polecany dla firm współpracujących z firmami w Niemczech, gdzie bardzo liczy się określony wygląd dokumentacji projektowej ? zwłaszcza rysunków listew montażowych.
Program SEE Electrical stanowi idealne narzędzie dla średnich i małych firm produkcyjnych i wykonawczych.
Na stronie http://www.ige-xao.pl/?page=rejestracja dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna programu. www.ige-xao.pl