Fabryka Roku 2013

Niezwykle oczekiwana pierwsza ceremonia rozdania nagród Fabryka Roku 2013 dla sektora przemysłowego Europy Środkowo-Wschodniej odbyła się 24 października w Hotelu Marriott w Warszawie. Wydarzenie zebrało w jednym miejscu wielu liderów z kluczowego dla przemysłu regionu w celu uczestniczenia w networkingu, gali i ceremonii wręczenia nagród.
Wydarzenie trwające cały dzień otworzyła o 9 rano konferencja  Manufacturing Strategy Summit, zrzeszająca ekspertów z szeroko pojętych dziedzin sektora przemysłowego. Paneliści konferencji, wśród których znaleźli się przedstawicieli firm General Motors, 3M, Hays, Toyota, Fanuc, Siemens, Astor i wielu innych debatowali o ważnych kwestiach z zakresu automatyki, zatrudnienia i rekrutacji, Lean Manufacturing oraz oprogramowania PLM dla projektowania i produkcji. Konferencję zamknął o  16:30 Javier Ruiz, Manager Zakładu GM Opel w Gliwicach, podsumowując, jak restrukturyzacja w GM zmieniła firmę w rentowny zakład produkcyjny w ciągu 5 lat.
Wydarzenie zgromadziło w całości ponad 200 profesjonalistów z sektora przemysłowego, włączając kierowników firm produkcyjnych i dostawców dla przemysłu.
Jest nam niezmiernie miło ogłosić wygranych Fabryka Roku 2013:

DOSTAWCY PRZEMYSŁOWI  
Kategorie Zwycięzcy
Logistics Supplier MERRID CONTROLS
Factory Maintenance Supplier SKF Polska S.A.
Professional Service Provider Hays Recruitment Worldwide
Robotics/Automation ASTOR
Enterprise/Industrial Software QlikTech
FABRYKI  
Maintenance/Facilities Management/Industrial Safety ABB
Sustainability and Environment Nexteer Automotive
Business and Science  General Motors Manufacturing
Information Technologies (IT) Lynka
Automation/Robotics   Donako
Production Innovation Philips Lighting
Excellence in Manufacturing (GRAND PRIZE) Flextronics International Poland
CEO of the Year John Lynch – CEO, LYNKA

Fabryka Roku 2013 zostało zorganizowane przez Trade Media International, zlokalizowane w Warszawie wydawnictwo magazynów przemysłowych i organizatora eventów.