Weź udział w badaniu 4.0 – ankieta dla polskich przedsiębiorstw

?Koncepcja Przemysłu 4.0 stała się na przestrzenie ostatnich kilku lat bardzo szeroko omawianym zagadnieniem, jednak mimo tego ciężko jest znaleźć przykłady przedsiębiorstw produkcyjnych, działających zgodnie z jej założeniami. Można za to znaleźć firmy, które staranie przygotowują się do nadchodzącej transformacji w polskim przemyśle. Firma ASD Consulting wraz z partnerami postanowiła do nich dotrzeć i zbadać ich stopień przygotowania do czwartej rewolucji przemysłowej.? ? mówi Łukasz Dekier partner ASD Consulting, współorganizator badania.
Firma ASD Consulting przeprowadza badanie ankietowe dotyczące cyfrowej transformacji w polskich firmach produkcyjnych. 
Głównym celem projektu jest zbadanie:

  • Stopnia informatyzacji polskich firm produkcyjnych
  • Stosowanych nowoczesnych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów
  • Zapotrzebowania firm na wykwalifikowanych specjalistów z zakresu analizy danych

Organizatorzy liczą, że raport z badania (który zostanie opublikowany 31.01.2018) pozwoli powiększyć otwarte zasoby wiedzy o rozwoju koncepcji Industry 4.0 w naszym kraju, a także zainspiruje i pomoże wszystkim, którzy planują usprawnić procesy w swoich organizacjach przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.
Więcej o badaniu można przeczytać na stronie: www.badanie40.pl. Control Engineering Polska został oficjalnym patronem przedsięwzięcia.
Każda osobą chcąca wziąć udział w badaniu może to uczynić po przez wypełnienie ankiety umieszczonej na stronie: www.badanie40.pl
Dziękujemy za wsparcie naszego przedsięwzięcia!