Phoenix Contact ? Moduł przejściowy z kablem systemowym

Nowy szereg zoptymalizowanych modułów przejściowych FLKM?ZFKDS firmy Phoenix Contact umożliwia podłączanie pojedynczych kabli z czujników i urządzeń wykonawczych do kabli SUB-D lub kabli taśmowych w sposób przejrzysty i skuteczny.
 Moduły te zajmują minimalnie mało miejsca, umożliwiają podłączanie sztywnych przewodów o przekroju poprzecznym do 4 mm2 i giętkich 2,5 mm2 i są wyposażone w przyłącza typu sprężynowego.
Gotowe wtyki SUB-D i kable taśmowe zapewniają bezpieczne podłączenie interfejsu okablowania. Duży przekrój przewodu pozwala na prąd maks. 1 A w przypadku kabla taśmowego i 2 A w przypadku kabla SUB-D.
Kabel systemowy w połączeniu z szerokim asortymentem modułów umożliwia bezbłędne, systematyczne wykonanie okablowania pomiędzy urządzeniami automatyki a urządzeniami eksploatowanymi. www.phoenixcontact.pl
Sprostowanie: W czerwcowym wydaniu Control Engineering Polska, w dziale ?Produkty?, zdjęcie zestawu do konfiguracji Profinet firmy Phoenix Contact znalazło się przy informacji o produkcie innej firmy. Czytelników i obie firmy przepraszamy.