Partnerstwo Schneider Electric i KROHNE

  Schneider Electric oraz KROHNE, producent i dostawca rozwiązań z zakresu instrumentacji procesów przemysłowych, ogłosiły rozpoczęcie współpracy mającej na celu dostarczenie klientom całościowego rozwiązania łączącego architekturę do automatyzacji procesów PlantStruxure Schneider Electric? z produktami z dziedziny instrumentacji oferowanymi przez KROHNE. Otwarta architektura systemów Schneider Electric i spersonalizowana oferta rozwiązań z zakresu instrumentacji firmy KROHNE gwarantują łatwość integracji elementów nowego kompletnego rozwiązania, które umożliwi klientom osiągnięcie wyższego poziomu wydajności energetycznej i produktywności, a także optymalizację procesów.

  ? Budujemy nasze partnerstwo na wspólnych dla nas wartościach, jakimi są poszukiwanie prostych rozwiązań, innowacyjność oraz kierowanie się głosem Klienta podczas opracowywania produktów. Jestem przekonany, że połączenie globalnych doświadczeń i specjalistycznej wiedzy Schneider Electric w zakresie zarządzania energią i automatyzacji procesów z doświadczeniami KROHNE jako światowej klasy eksperta w dziedzinie inżynierii zarówno standardowych, jak i spersonalizowanych rozwiązań z zakresu instrumentacji, okaże się idealną kombinacją dla naszych klientów ? powiedział Cyril Perducat, dyrektor ds. technicznych w Schneider Electric Industry Business.

  David Orgaz, wicedyrektor działu systemów automatyzacji procesów w Schneider Electric dodaje: ? Połączenie wiodących w swojej klasie rozwiązań na polu instrumentacji oferowanych przez KROHNE z PlantStruxure Schneider Electric z pewnością wytworzy świetną synergię, a także przyniesie istotne korzyści klientom. Wiemy, że klienci potrzebują rozwiązań, aby stawić czoła nowym wyzwaniom na polu zarządzania procesami i energią.
  Michael Dubbick, jeden z dyrektorów generalnych KROHNE Group dodaje: ? Umowa o współpracy ze Schneider Electric oznacza zawiązanie partnerstwa o światowym zasięgu i strategicznym znaczeniu dla KROHNE. W przeszłości współpracowaliśmy już przy realizacji kilku dużych projektów. W oparciu o te doświadczenia jesteśmy głęboko przekonani, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują nasze globalne firmy, w połączeniu z systemem automatyzacji obiektów i zarządzania energią PlantStruxure Schneider Electric, doprowadzą do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

  Architektura automatyzacji procesów PlantStruxure firmy Schneider Electric pomaga klientom w osiągnięciu celów związanych ze zwiększeniem produktywności i wydajności energetycznej, kreując spójne środowisko pomiarowe sprawdzające zużycie energii, zbierające dane na temat procesów, wykorzystania zasobów, a także wydajności maszyn i urządzeń. Zadania te mogą być skutecznie realizowane dzięki dostarczanym przez KROHNE zintegrowanym urządzeniom służącym do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, a także analizy danych, zapewniając dostęp do informacji o kluczowym znaczeniu przy monitorowaniu i optymalizacji pracy obiektów przemysłowych.

  www.schneider-electric.com