National Instruments ? LabVIEW 8.2.1 zapewnia obsługę systemu Windows Vista

Firma National Instruments przedstawiła nową wersję LabVIEW, pracującą pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Vista.

Uaktualnienie LabVIEW w wersji 8.2.1 obejmuje zarówno środowisko projektowe, jak i dodatkowe moduły: m.in. czasu rzeczywistego LabVIEW Real-Time oraz LabVIEW FPGA.

LabVIEW 8.2.1 zawiera poprawki zwiększające wydajność i niezawodność. Poza wsparciem dla systemu Windows Vista LabVIEW 8.2.1 nadal współpracuje z systemami Windows XP, Windows 2000 oraz Mac OS X i Linux?. Oprogramowanie LabVIEW 8.2.1. dostępne jest dla aktualnych członków programu SSP (Standard Service Program) i można je pobrać z witryny NI Services Resource Center.

Dzięki LabVIEW 8.2.1 i odpowiednim sterownikom National Instruments inżynierowie mogą teraz wykorzystywać system Windows Vista zarówno jako platformę do tworzenia, jak i eksploatacji aplikacji do testowania, sterowania i projektowania.

www.ni.com/labview/upgrade