Multiprojekt śwętuje 10 lat działalności

    19 października w Kopalni Soli w Bochni odbył się uroczysty bankiet z okazji jubileuszu 10-lecia działalności firmy Multiprojekt. W wydarzeniu wzięło udział niemal 200 osób. Program wydarzenia wypełniony był szeregiem podziemnych atrakcji. Pierwszym jego punktem było spotkanie o godzinie 14 pod siedzibą firmy Multiprojekt. Stamtąd nastąpił wyjazd autokarami na miejsce imprezy w Bochni. 
    Po przyjeździe do Kopalni rozpoczęło się zwiedzanie trasy turystycznej, która prowadziła przez unikatowe komory oraz surowe kaplice z pięknymi rzeźbami i malowidłami. Trasę wzbogacały materiały filmowe wyświetlane na wkomponowanych w naturalną solną scenerię holoekranach, słuchowiska przestrzenne, animacje oraz interaktywne prezentacje. 
    Oficjalną część wieczoru rozpoczęto lampką szampana. Po przywitaniu zebranych Gości oraz podziękowaniu za wspólnie spędzoną dekadę, Dyrektor Generalny – dr inż. Grzegorz Góral zaprezentował zespół firmy Multiprojekt, a Dyrektor ds. technicznych – dr. inż. Sławomir Bydoń przypomniał historię działalności firmy liczącą sobie dokładnie 10 lat.
    Kolejno odbyła się uroczysta kolacja w Komorze Ważyn oraz występ komika Kacpra Rucińskiego. Dalszą część wieczoru wypełnił występ zespołu Midnight Express. Całą zabawę prowadziła Aleksandra Pieczara – uczestniczka pierwszej edycji popularnego programu muzycznego „The Voice of Poland”. Podczas trwania całego wydarzenia na miejscu obecny był karykaturzysta, który wykonywał na życzenie Gości ich portrety.
    Goście bawili się do późnych godzin nocnych. Wydarzenie było ukoronowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności. „Bardzo nas cieszy obecność tak licznie przybyłych na jubileusz Gości. Wszystkim serdecznie dziękujemy za złożone gratulacje, liczne słowa uznania, życzenia dalszej pomyślności oraz za świętowanie tego ważnego dla nas wydarzenia we wspólnym gronie” – komentuje uroczystość dr inż. Grzegorz Góral. „Wypatrujemy już kolejnych tak udanych okrągłych jubileuszów.” – dodaje dr inż. Sławomir Bydoń.