Filmy szkoleniowe dla producentów rozdzielnic xEnergy

  Firma Eaton opublikowała serię filmów szkoleniowo-informacyjnych dla producentów rozdzielnic, które w jasny sposób pokazują, jak osiągać najlepsze rezultaty w trakcie pracy z xEnergy – modułowym systemem głównego rozdziału nN. Seria składa się z pięciu filmów, przedstawiających sposób montażu dla pięciu wariantów zabudowy, dostępnych w systemie xEnergy (pól zasilających, pól odpływowych o montażu na stałe, w wykonaniu wtykowym i kasetowym oraz pól ogólnego zastosowania) oraz pokazujących, jak dopasować do siebie kluczowe elementy.
   
  Filmy są dostępne na stronie europejskiego oddziału firmy Eaton Europe www.eaton.eu, pod linkami prowadzącymi do systemów rozdzielnic xEnergy. Opcjonalnie, dla partnerów i spółek, które chcą odkryć wiele technicznych i biznesowych korzyści, jakie zapewnia partnerstwo Eaton xEnergy, materiały video dostępne są również na CD zawierającym podręcznik montażowy w wersji do druku.
   
  – Nasz modułowy system xEnergy jest wyjątkowo uniwersalny – mówi Berhard Gegenbauer, menedżer produktu w firmie Eaton. – Oferuje on producentom rozdzielnic wygodny i efektywny sposób produkcji niezawodnych rozdzielnic głównego rozdziału o prądzie znamionowym do 5000 A, które są w pełni zgodne z normami IEC 60439-1 oraz IEC 61439-2. Prezentowane, nowe filmy instruktażowe sprawiają, że jeszczełatwiej pracuje się z systemem xEnergy, co pozwala w szczególności nowym użytkownikom zaoszczędzić znaczną ilość czasu poświęconego na budowę zestawów montażowych. Filmy stanowią efektywny dodatek dla wszechstronnego wsparcia, które już obecnie Eaton zapewnia producentom rozdzielnic.
   
  System xEnergy firmy Eaton pozwala producentom rozdzielnic sprostać wyzwaniu, jakim jest produkcja zweryfikowanych konstrukcyjnie zestawów rozdzielczych dla aparatury rozdzielczej o długim i niezawodnym okresie pracy. Uniwersalność systemu oznacza, że użytkownicy mogą wybierać pomiędzy zabudową stałą, wymienną lub w pełni wysuwną aby optymalnie spełniała ona wymagania konkretnej aplikacji. System xEnergy, skonstruowany z myślą o bezpieczeństwie, zapewnia możliwie najlepszą ochronę ludzi i sprzętu.
   
  Zakres tematyczny filmów szkoleniowych o serii xEnergy obejmuje: pola zasilające XP, włączając w to pola zasilające, odpływowe i sprzęgłowe; pola o montażu na stałe XF, takie jak pola odpływowe z wyłącznikami i rozłącznikami bezpiecznikowymi; pola wtykowe XR, które mogą być wymieniane w trakcie pracy rozdzielnicy; w pełni wysuwne jednostki XW oferujące łatwą wymienność bez potrzeby używania specjalnych narzędzi oraz pola ogólnego zastosowania XG, które służą do indywidualnej zabudowy wyposażenia, takiego jak urządzenia sterujące czy baterie kondensatorów do kompensacji mocy biernej.
   
  Producenci rozdzielnic, którzy chcieliby zostać partnerami xEnergy mogą kontaktować się z firmą Eaton poprzez stronę www.xEnergy-partner.com. Po zarejestrowaniu się otrzymają pełen dostęp do systemu wsparcia firmy Eaton i portalu zawierającego kompleksowe dane techniczne, certyfikaty, aktualności, oprogramowanie itp.