Falowniki Invertek Drives

Invertek Drives Ltd. jest europejską firmą z siedzibą w Welshpool, zajmującą się projektowaniem i produkcją przemienników częstotliwości.

Falowniki Invertek Drives to tylko trzy podstawowe serie napędów AC zróżnicowanych funkcjonalnie, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagającej aplikacji.

ODE-2 to seria urządzeń produkowanych w ograniczonym (do 11 kW)zakresie mocy, należących do rodziny produktów ekonomicznych, znajdujących zastosowanie w większości prostych aplikacji. ODE-2 to produkty, charakteryzujące się prostotą obsługi, łatwością montażu oraz wysoką funkcjonalnością.

Nowością w tej klasie urządzeń jest ODE-2 jednofazowy (1~zasilanie/1~wyjście), będący jedynym w Polsce przemiennikiem 1-fazowym sterowanym cyfrowo z pełną modulacją częstotliwości i apmlitudy przebiegu wyjściowego.
ODP-2 to seria pokrywająca szeroki zakres mocy (do 160 kW), rodzina funkcjonalnych, rozwiniętych technologicznie, jednocześnie prostych w zastosowaniu i niezawodnych urządzeń, które można klasyfikować  jako rozwiązanie dla precyzyjnych koncepcji napędowych. Rozbudowane funkcje aplikacji inżynierskich czynią go jednym z najnowocześniejszych przemienników częstotliwości na rynku.

ODV-2 (HVAC) ? to seria pokrywająca szeroki zakres mocy (do 160 kW), rodzina nowej generacji kompaktowych przetwornic częstotliwości, które stanowią idealne rozwiązanie dla napędu pomp i wentylatorów.

KDM-automatyka świadomie dokonała wyboru wysokiej jakości przetwornic częstotliwości Invertek, wspierając markę swoim doświadczeniem i od 2010 roku objęła wyłączną dystrybucję na terenie Polski.

www.kdm-automatyka.pl