Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2022

26 January 2022 - 28 January 2022

To już pewne! Kolejna, 19. edycja  Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA (www.elektroinstalacje.pl) i towarzyszących im 29. Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz 26.Targów Automaticon, odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie!

Przez półtora roku nie odbywały się żadne targi branżowe, ani w Polsce ani za granicą. Niektóre wydarzenia przeniosły się do internetu, ale wiemy już – zarówno od wystawców, jak i od zwiedzających – że to nie to samo. Dlaczego targi w formule stacjonarnej są tak ważne? Po pierwsze dlatego, że żadna wirtualna platforma nie zagwarantuje efektywnej interakcji z klientem, a po drugie, wydarzenia on-line nie odzwierciedlą kondycji i rozwoju branży. Targi są pokazem nowych technologii, ciekawych wynalazków, innowacji ? są kołem zamachowym rozwoju gospodarki. Targi ELEKTROTECHNIKA to jedna z pierwszych imprez branżowych w Europie po pandemii. Warto na niej zaprezentować swoją najnowszą ofertę, pokazać rozwiązania oraz wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Czas się spotkać i podsumować minione dwa lata! Organizatorzy nie rezygnują zupełnie z formuły targów on-line ? wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli okazję przejrzeć ofertę na platformie internetowej jeszcze około roku od zakończenia wydarzenia.

Co będzie można zobaczyć na Targach ELEKTROTECHNIKA? Oprócz tradycyjnych stoisk polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i przewodów, systemów zabezpieczających, zasilających, pomiarowych i sterujących, zorganizowane zostaną specjalne strefy tj:  Strefa Automatyki, OZE, Elektromobilności, Teletechniki, Instalacji Przeciwprzepięciowej i Odgromowej oraz .Wynalazków i Innowacji.

Bez wątpienia Targi ELEKTROTECHNIKA wyróżniają się bardzo szeroką ofertą szkoleniową, która co roku przyciąga ponad 1000 uczestników –  instalatorów, projektantów sieci, firmy wykonawcze, podmioty sprawujące nadzór i kontrolę w energetyce i w budownictwie, inżynierów budownictwa oraz przedstawicieli zakładów przemysłowych.

19. Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA i towarzyszące im 29. Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO oraz 26. Targi Automaticon, zajmują powierzchnię około 10 tys m2, w 4 halach EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To ponad 300 wystawców i około 15 tys. odwiedzających z kraju i zagranicy. To największa tego typu impreza targowa w naszej części Europy! Targi odbędą się zarówno w formule stacjonarnej jak i on-line. Zapraszamy!

Organizator: Agencja SOMA, ul. Bronikowskiego 1, 02-976 Warszawa, tel: 22 649 76 69/71 e-mail:office@elektroinstalacje.pl

Details

Start:
26 January 2022
End:
28 January 2022
Website:
http://elektroinstalacje.pl

Venue

Warszawa