Elfa Distrelec rozszerza ofertę aparatury pomiarowej marki Keysight w Europie

Fot. Elfa Distrelec

Elfa Distrelec, światowy dostawcy produktów i usług, rozszerza ofertę przyrządów testowych i pomiarowych Keysight Technologies. Produkty będą teraz dostępne dla klientów w całej Europie. Nowy asortyment wzmacnia szeroką ofertę Elfy Distrelec w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej, zapewniając technikom, inżynierom i edukatorom dostęp do najwyższej jakości produktów Keysight.

Keysight Technologies, globalny partner w zakresie innowacji oferujący rozwiązania do projektowania, emulacji i testowania, ma w swoim portfolio szeroką gamę wysokiej jakości przyrządów, oprogramowania i usług. Rozszerzona oferta obejmuje wysokowydajne oscyloskopy, generatory sygnałów, zaawansowane przyrządy i komponenty RF oraz oprogramowanie, dzięki czemu liczba produktów dostępnych za pośrednictwem Elfy Distrelec podwoiła się do ponad 45 000 opcji.

Fot. Elfa Distrelec

Wśród dodatków do portfolio Elfy Distrelec znalazły się między innymi oscyloskopy serii EXR. Urządzenia te obsługują częstotliwości do 6 GHz na wszystkich ośmiu kanałach i wyposażone są w siedem zintegrowanych urządzeń oraz sprzętową akcelerację wykresów. Dodatkowo oferują pełną możliwość rozbudowy i aktualizacji. Kolejnym godnym uwagi urządzeniem jest FieldFox C – najnowsza wersja lekkiego i wytrzymałego ręcznego analizatora RF. Dopełnieniem tych propozycji są liczne rozszerzenia dostępnego oprogramowania, dostosowane zarówno do nowych, jak i istniejących przyrządów.

Jak mówi Dominic Devlin, starszy menedżer produktu: „Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej produktów Keysight Technologies, w tym serię EXR, która wyróżnia się wyjątkową wydajnością spośród wszystkich oscyloskopów w ofercie Elfy Distrelec. Na uwagę zasługuje również najnowszy model popularnego analizatora FieldFox C, który od ponad 10 lat znajduje zastosowanie na różnych rynkach. Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby naszych klientów w zakresie coraz bardziej zaawansowanych produktów, partnerstwo Elfy Distrelec i Keysight Technologies stanowi istotny krok w kierunku zaspokajania zmieniających się wymagań systemów elektronicznych i przemysłowych”.

Fot. Elfa Distrelec

Art Mcfall, menedżer dystrybucji w Keysight Technologies dodaje: „Niezmiernie cieszymy się z rozszerzenia naszego partnerstwa z Elfą Distrelec. Dzięki tej współpracy możemy znacząco zwiększyć dostępność naszych wysokowydajnych urządzeń i oprogramowania w całej Europie. Rozszerzona oferta obejmuje 10 głównych rodzin produktów. Naszym celem jest zapewnienie klientom Elfy Distrelec kompleksowych opcji w zakresie wysokowydajnych zasilaczy, oscyloskopów, przyrządów RF i rozwiązań programowych”.

Fot. Elfa Distrelec

Więcej informacji o Elfie Distrelec i portfolio produktów, oferowanym przez firmę można znaleźć na stronie www.elfadistrelec.pl.