ASTOR Winter Cup 2014

  Już po raz czwarty z rzędu firma ASTOR zaprasza wszystkich pasjonatów „białego szaleństwa” na zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup 2014. Poprzednie edycje pokazały, że impreza cieszy się dużym powodzeniem i jest to wspaniała okazja, by wspólnie rywalizować w pięknych okolicznościach przyrody. Do szusowania na stoku ASTOR zachęca całe rodziny. Zawody odbędą się 9 marca 2014 na stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski.

  Spotkanie to będzie doskonałą okazją do integracji przedstawicieli wszystkich branż przemysłu, którzy wraz z całymi rodzinami oddadzą się wspólnej zabawie.

  Podobnie jak w ubiegłych latach, zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem, dzięki czemu z pewnością nie zabraknie sportowych emocji.

  Czwarta edycja będzie wyjątkowa. Zgodnie z nową formułą zawodów, organizator zapewnia Puchar Prezesa ASTOR dla najlepszego zawodnika i zawodniczki w zawodach narciarskich dla dorosłych, reprezentujących pracowników branży automatyki przemysłowej i ich rodziny (z wyłączeniem firmy ASTOR).

  Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą rozgrywane w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych – oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, przewidziane są nagrody i puchary.

  Formularz rejestracji na zawody i regulamin imprezy znajdą Państwo na stronie wydarzenia: www.astor.com.pl/wintercup.