Zapraszamy na Targi Pracy Politechniki Szczecińskiej

Drugie Targi Pracy Politechniki Szczecińskiej odbędą się 23 listopada 2006, w ramach cyklu imprez z okazji 60-lecia uczelni.
Już za pierwszym razem impreza zgromadziła ponad dwudziestu wystawców (m.in.: Enea, Swedwood, Zakłady Chemiczne Police, B&R, Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Sonion).
Pierwszego dnia targów przez budynek politechniki przy ul. 26 Kwietnia przetoczyła się ogromna fala studentów. Odwiedzali stoiska, uczestniczyli w prelekcjach, brali udział w testach sprawdzających kwalifikacje, wypełniali podania o pracę.
Studencką inicjatywą zainteresowały się media, m.in. w lokalnej Kronice TVP3 ukazał się obszerny materiał na temat targów. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w środowisku akademickim Szczecina.
Patronat nad tegoroczną imprezą objęła m.in. Henryka Bochniarz. W przedsięwzięcie zaangażowała się również Północna Izba Gospodarcza. Swoją obecnością imprezę uświetni wielu znamienitych gości, prelegentem będzie m.in. były minister gospodarki Jacek Piechota.
Organizatorzy są gotowi na przyjęcie kilkudziesięciu firm oraz zapewniają wysokie standardy prezentacji (m.in. profesjonalna zabudowa targowa, przewodowy i radiowy dostęp do Internetu, nowocześnie i kompleksowo wyposażone sale prelekcyjne).
Wszystkich zainteresowanych szczegółami zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.targipracy.ps.pl, w razie pytań prosimy o kontakt: targipracy@ps.pl. Patronem medialnym targów jest magazyn Control Engineering Polska.