TT: jedyny polski wystawca na EEW

Transition Technologies był jedynym polskim wystawcą na targach E-world Energy&Water. Wystawa przeznaczona jest dla ekspertów z sektorów energetycznego i wodnego. Odbyła się w pierwszej połowie lutego br. w niemieckim Essen. Targi zgromadziły ponad 450 firm oraz blisko 17 000 zwiedzających z całego świata.
Wystawie towarzyszą wystąpienia znanych przedstawicieli sektora energetycznego i wodnego, konferencje oraz liczne seminaria poświecone najważniejszym, bieżącym tematom energetyki. Uczestnicy targów, poza trzema dniami prezentacji oraz spotkań, mogli także wziąć udział w forum integracyjnym, gdzie wystawcy oraz odwiedzający targi wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują relacje biznesowe.
Transition Technologies, jedyna polska firma obecna za targach E-world Energy&Water, specjalizuje się w zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych. Wykonała ponad 350 wdrożeń dla znaczących instytucji energetycznych i przemysłowych w Polsce i na świecie (w Azji, Europie Zachodniej, USA oraz na Bliskim Wschodzie).