Targi OILexpo i HAPexpo kolejny raz w listopadzie

Firma Expo Silesia zaprasza na Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2014 oraz Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014. Wydarzenia te odbędą się w dniach 5-7 listopada 2014r, w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu.
Targi OILexpo to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary. Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będą SEMINARIA. W pierwszym dniu targów Instytut Nafty i Gazu zorganizuje spotkanie pt: "Jakość czy cena – dylematy świadomego smarownika", natomiast  w drugim dniu targów przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Tribologicznego oraz Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej będą organizatorami seminarium pt: „Smarowanie w pojazdach samochodowych”.  Szczegółowy program znajduje się na www.oilexpo.pl.
Targi i Seminarium będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi. Ponad to będzie możliwość wymiany poglądów, a także bezpośredniego kontaktu z ekspertami z branży olejowej i smarnej, którzy podzielą się z Państwem swoja wiedzą i doświadczeniem.
Targi HAPexpo to propozycja obiektu Expo Silesia dedykowana firmom oferującym produkty z zakresu automatyki, elementów i systemów hydraulicznych, pneumatycznych, sterowników elektromechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych. Modernizacja, ciągły rozwój znaczącej ilości zakładów przemysłowych wymaga dostępu do wiedzy nt. najnowszych technologii, nowoczesnych podzespołów, produktów.
Targi OILexpo i HAPexpo to świetna okazja do spotkania z branżą, wzajemnych konsultacji, wymiany doświadczeń, jak również specjalistyczne kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań, nowatorskich i kompleksowych ofert dostosowanych do indywidualnych klientów. Zakres tematyczny Targów dotyka szczególnie odbiorców na Śląsku; miejsca, gdzie funkcjonują fabryki, zakłady produkujące maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego czy też energetycznego.
Podczas targów Wystawcy zaprezentują również swoje produkty w ramach salonu:  Utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych.
Dla naszych Klientów łączymy tradycję regionu z nowoczesnością i profesjonalizmem działania, by zorganizować dobre targi – Targi z napędem na przyszłość!
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych targów www.oilexpo.pl oraz www.hapexpo.pl, na których znajdują się informacje na temat wydarzeń.
Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w targach i seminarium zapraszamy do kontaktu:
kom.: +48 510 031 476, tel.: +48 32 78 87 523, fax: +48 32 78 87 525, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, hapexpo@exposilesia.pl

MIEJSCE TARGÓW:
Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl