System wizyjny FJ

  Zaczynamy od sprawdzonej platformy Xpectia i postępujemy zgodnie z naszązłotą zasadą: konfigurować wszędzie, gdzie to możliwe, programować tylko, jeżeli jest to konieczne. Łatwość tworzenia konfiguracji, wyjątkowa elastyczność i szybka integracja definiują tę nową klasę systemów wizyjnych. Xpectia z serii FJ dostępna jest z szeroką ofertą sterowników i kamer, dostosowanych do każdej aplikacji. Pozwala to na wyeliminowanie czasu potrzebnego na zintegrowanie podzespołów i dostarcza rozwiązanie o najwyższej jakości i niezawodności.

  Funkcje i zalety
  Możliwość szybkiego przystosowania:
  • Rozpoczynanie od kompletnego systemu
  • Programowanie techniką „przeciągnij i upuść”
  • Szeroki wybór gotowych graficznych interfejsów użytkownika

  Niezawodna integracja:
  • Sprawdzona zgodność podzespołów
  • Szeroki wybór inteligentnych kamer

  Stabilne, szybkie przetwarzanie:
  • Zaawansowane algorytmy
  • Sterowniki bez dysków twardych

  Duża elastyczność
  Wyobraź sobie, jak duże oszczędności można osiągnąć poprzez skrócenie czasu o połowę poświęcanego na przekonfigurowanie. Urządzenia z serii FJ umożliwiają to w prosty sposób. Wynika to z możliwości prostego tworzenia przepływów procesowych zaledwie poprzez wymienienie pozycji dla każdego pomiaru. Są dostępne także dodatkowe narzędzia: wzory interfejsów graficznych, opcje ponownego użycia istniejących programów, wbudowane ekrany dotykowe i inne.

  Sprawdzona niezawodność
  Sprzęt i oprogramowanie są całkowicie kompatybilne. Ponadto sterowniki wykorzystują pamięć Flash a nie dyski twarde – są więc w każdej sytuacji wysoce niezawodne, nawet w trudnych warunkach panujących w fabryce. Kliknij tutaj, aby zagłosować na ten produkt w konkursie "PRODUKT ROKU 2013".