Sukces ogólnopolskich konferencji „ifm wiedza i doświadczenie”: jesteśmy close to you

    Tym razem uczestnicy konferencji mieli okazję zagościć w renomowanym hotelu Haston we Wrocławiu. Celem cyklu spotkań z ekspertami ifm było przybliżenie użytkownikom automatyki przemysłowej najważniejszych założeń komunikacji z czujnikami za pomocą interfejsu IO-Link.

    Konferencja we Wrocławiu była trzecim i jednocześnie ostatnim w tym roku spotkaniem z ekspertami i praktykami lidera z branży automatyki przemysłowej. Tak jak w trakcie poprzednich edycji, które odbyły się w Kołobrzegu oraz w Solcu-Zdrój goście mogli wziąć udział w dwóch ścieżkach programowych oraz skorzystać z fachowej wiedzy ekspertów ifm electronic na indywidualnych stanowiskach dydaktycznych. W myśl filozofii „close to you” wszystkie spotkania były nastawione na bezpośredni kontakt z odbiorcami rozwiązań. Dzięki temu udało nam się osiągnąć prawdziwe sprzężenie fachowej wiedzy i doświadczenia.

    Cykl ogólnopolskich konferencji „ifm wiedza i doświadczenie”  w bardzo krótkim czasie zdobył dużą popularność wśród odbiorców automatyki przemysłowej. Więcej szczegółów oraz galerię zdjęć z dotychczasowych konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://ifm-konferencje.pl/.
    Źródło i zdjęcia: ifm