Soyter sp. z o.o. – Białe LED-y zasilane 230 VAC

Kolejna „oświetleniowa” rewolucja: firma Seoul Semiconductor wprowadziła do produkcji LED-y dużej mocy, świecące na biało, przystosowane do bezpośredniego zasilania z sieci (100/110/220/230 VAC, 50/60 Hz). Nowe LED-y noszą nazwę Acriche.

Charakteryzują się wysoką sprawnością energetyczną (w stosunku do klasycznych żarówek można uzyskać oszczędności do 75%) oraz wysoką trwałością: prawidłowo eksploatowane świecą przez co najmniej 30 000 godzin, czyli 4 do 30 razy dłużej niż klasyczne żarówki lub lampy fluorescencyjne. Jedną z zalet LED-ów Acriche jest niewielki wpływ wartości napięcia zasilającego na barwę temperaturową emitowanego światła, charakteryzuje je także liniowa zależność pomiędzy wartością skuteczną napięcia zasilającego i wartością emitowanego strumienia świetlnego, co upraszcza regulację jasności świecenia.

Producent dostarcza LED-y Acriche zamontowane na płytkach wyposażonych w złącza (lub bez nich w wersji Specialist) po dwie (moc rozpraszana do 4 W) lub cztery sztuki (moc rozpraszana do 8 W) w wersjach dla napięć 100/110/220/230 VAC.

Moduły są wykonywane w technologii bezołowiowej i są zgodne z zaleceniami RoHS.

www.soyter.pl