Elmark Automatyka sp. z o.o. ? Podnieś bezpieczeństwo twojej sieci

Ethernet stał się dzisiaj standardem, który usprawnia komunikację zarówno w biurach, jaki i przemyśle. Istotnego znaczenia nabierają tutaj przemysłowe switche, które nie tylko sprawnie przekazują dane, ale także zapewniają ochronę przed nieupoważnionymi użytkownikami.

Firma Advantech wychodząc naprzeciw wymogom bezpieczeństwa wprowadziła serię switchy zarządzalnych, pozwalających na skuteczną kontrolę zasobów sieci.

EKI-6538 to inteligentny switch firmy Advantech, wyposażony w 8 portów 10/100Base-TX. Jest on przeznaczony do przemysłowych sieci, wymagających zarządzania oraz szczególnej ochrony przy transmisji danych. Switch zapewnia wsparcie: VLAN, Quality of Service, Port Mirroring oraz Port Trunk. Umożliwia kontrolę przepustowości portów oraz autoryzacje MAC adresów. Konfiguracja modułu odbywa się z poziomu konsoli WWW chronionej hasłem przypisanym przez użytkownika. W przypadku awarii redundantne zasilanie umożliwia szybkie przełączenie do drugiego źródła zasilania.

EKI-6538 daje możliwość pracy w środowisku o znacznej wilgotności do 95% oraz w temperaturze w zakresie od 0 do 60°C. Switch ma zwartą, prostą obudowę, która umożliwia instalację w standardowej szynie DIN.

www.elmark.com.pl