Serwonapędy Estun ProNet-AMC

Napędy serii ProNet to najwyższa półka serwonapędów w ofercie producenta. Oferują one największe możliwości konfiguracji i sterowania, charakteryzują się najszybszą odpowiedzią. Oprócz standardowych sposobów cyfrowego sterowania pozycją oraz analogowego ? prędkością/momentem, pozycję można zadawać również po protokole ModBus, wykorzystując w tym celu 16-pozycyjny wbudowany indekser. Funkcja bazowania jest wbudowana w serwonapęd i wywoływana za pomocą jednego z wejść cyfrowych. Wszystkie (lub tylko wybrane) wejścia cyfrowe można zmapować i wywoływać ich stany również przez ModBus.

W bardziej zaawansowanych aplikacjach pomocne będzie sterowanie przez CANopen. Napędy wspierają interpolowany tryb pozycji. W razie potrzeby można zamówić napędy z dodatkowymi modułami rozszerzającymi funkcjonalność o obsługę protokołów Profibus-DP lub EtherCAT.

Produkty oferowane są w kompletnych zestawach, na które składa się sterownik, silnik (dostępne 3 serie silników w zakresie mocy 200 W ? 5,0 kW), 5-metrowe kable enkodera i zasilania silnika, konektor sygnałowy oraz płyta z oprogramowaniem i dokumentacją.

www.multiprojekt.pl
www.estun.pl