RRC Poland – Przemysłowe tablety Xplore w ofercie RRC Poland

Komputery przenośne Xplore Technologies iX104C4 z oferty RRC Poland służą do pracy w trudnych warunkach. To najbardziej odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne tablety dostępne na rynku. Urządzenia Xplore stosowane są przez służby bezpieczeństwa publicznego ? straż pożarną, policję, straż graniczną, lotnictwo wojskowe ? oraz serwisantów pracujących w terenie, logistyków, magazynierów czy pracowników fabryk.
Model iX104C4 wyposażono w procesor 1,2 GHz Dual Core oraz dysk twardy: odporny na wstrząsy HDD o pojemności 120 GB lub 32-gigabajtowy SSD. Dotykowy wyświetlacz 10,4? umożliwia pracę w pełnym słońcu. Tablet zapewnia bezprzewodową komunikację za pośrednictwem standardu 802.11 a/b/g/n, HSPA i Bluetooth. Czas pracy na baterii wynosi do 4,5 godziny.
Tablety iX104C4 są odporne na wodę i zapylenie, wibracje oraz szok termiczny. Spełniają wojskowe standardy wymagane przez NATO. Dodatkowo posiadają certyfikat ATEX, który umożliwia pracę w strefach zagrożonych wybuchem. RRC Poland oferuje gotowe zestawy montażowe do wielu rodzajów samochodów i wózków widłowych oraz szeroką gamę akcesoriów. Sugerowana cena tabletu Xplore Technologies dla użytkownika końcowego wynosi od 2999 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta z możliwością rozszerzenia do 5 lat. www.rrc.pl