Raytek, Ircon i Datapaq łączą siły tworząc nową firmę Fluke Process Instruments

    Korporacja Fluke integruje swoje linie produktów Raytek, Ircon i Datapaq tworząc nową markę: Fluke Process Instruments. Wszystkie trzy firmy wchodziły już wcześniej w skład korporacji Fluke.

    Fluke Process Instruments łączy ponad 125-letnie doświadczenie w rozwijaniu nowych technologii w ramach jednej firmy powiedział Ankush Malhotra, dyrektor generalny Fluke Process Instruments.Łącząc te trzy marki w ramach jednej organizacji, możemy usprawnić naszą komunikację i przyspieszyć wprowadzanie innowacyjnych produktów. Jesteśmy dumni z dziedzictwa przyniesionego przez nie, które odtąd będzie kontynuowane już jako Fluke Process Instruments.

    Oferta produktowa Raytek, Ircon i Datapaq obejmuje kompletną linię wytrzymałych i niezawodnych czujników podczerwieni, skanerów liniowych, pirometrów i systemów profilowania temperatury przystosowanych do pracy w trudnych, wysokotemperaturowych środowiskach przemysłowych. Firma uruchomiła już swoją stronę internetową, www.flukeprocessinstruments.com i będzie odtąd prowadziła wszelkie działania globalne pod nową nazwą.