Platforma Systemowa Wonderware 2012 R2

  Platforma Systemowa Wonderware to produkt składający się z zestawu usług oraz aplikacji opartych o technologię ArchestrA, która pozwala w efektywny sposób tworzyć oraz rozwijać rozproszone aplikacje przemysłowe na wielu poziomach zarządzania informacją. Produkt ten pozwala stworzyć i wdrożyć standardy z zakresu systemów klasy HMI/SCADA/MES w całym przedsiębiorstwie. Standaryzacja redukuje koszty, wprowadza spójność i jakość, oraz zmniejsza potencjalne pomyłki wywołane przez różne interfejsy i sposób działania aplikacji w przedsiębiorstwie.

  Innowacyjność produktu:
  1.Standaryzacja procesu tworzenia projektu oraz środowiska aplikacji operatorskich
  2. Integracja wszystkich dostępnych danych potrzebnych do produkcji
  3. Elastyczność i łatwość modyfikacji każdego elementu systemu ułatwia dopasowanie do zmiennej struktury środowiska produkcyjnego
  4. Skalowalność od 250 do ponad 1 miliona zmiennych , także rozproszonych geograficznie
  5. Wspólny model informatyczny środowiska produkcyjnego upraszczający projekt
  6. Zdalne tworzenie i instalacja elementów aplikacji
  7. Szablony obiektów logicznych i graficznych
  8. Rozbudowany system zarządzania prawami dostępu
  9. Komunikacja dostosowana do potrzeb aplikacji rozproszonych geograficznie
  10. Zbieranie i analizowanie danych historycznych
  11. Rozbudowane raportowanie oraz wizualizacja dostępne także poprzez internet

  Zastosowania edukacyjne ? Przejrzysty sposób konfiguracji systemu w połączeniu z atrakcyjną ofertą edukacyjną Wonderware umożliwia stosowanie w placówkach edukacyjnych gdzie pozwala na prowadzenie zajęć dydaktycznych.

  Komunikacja z urządzeniami ? Komunikacja z wszystkimi popularnym przemysłowymi protokołami komunikacyjnymi (kilka tysięcy dostępnych programów komunikacyjnych). Przemysłowy sposób akwizycji danych i milisekundowa rozdzielczość są podstawą do tworzenia wiarygodnych raportów na temat produkcji.

  Intuicyjne aplikacje raportujące ? Aplikacje klienckie takie jak Wonderware Historian Client pozwalają szybko i intuicyjnie tworzyć rozbudowane raporty w zwartej i atrakcyjnej formie graficznej. Wykresy, zapytania ad-hoc, praca z danymi on-line w arkuszu kalkulacyjnym ? wszystkie te formy przygotowywania raportów są dostępne zarówno z pojedynczego komputera jak i z poziomu internetu.

  Redukcja kosztów ponoszonych na wdrożenie i integrację – Szybkie wdrożenie, zastosowane zaawansowane techniki informatyczne i otwartość komunikacyjna odpowiadają za obniżenie kosztów integracji a także zmniejszenie późniejszych kosztów utrzymania Kliknij tutaj, aby zagłosować na ten produkt w konkursie "PRODUKT ROKU 2013".