Plastikowy USBField

Seria Amphenol USBField jest pionierem na polu połączeń USB w surowych warunkach. Dzisiaj Amphenol rozszerza swój asortyment, proponując plastikową wersję USB zwaną również USBAP dla rynków przemysłowych.
 
Solidny, jak również ekonomiczny, nowy asortyment produktów jest dostosowany szczególnie do punktów dostępu w sprzęcie telekomunikacyjnym, kontrolkach wideo, robotyce, zautomatyzowanych procesach przemysłowych, i tym podobnych.

Rozwiązanie to jest kompletne, a produkty składają się z wytrzymałych kabli USB w otulinie, jak również z gniazd zaopatrzonych w automatyczną nasadkę (automatycznie chroniącą gniazdo, gdy wtyczka jest wyciągnięta) i wodoszczelną pamięć USB o pojemności od2 do 8 GB.

Nowa seria oferuje optymalną ochronę podczas użytkowania w surowych warunkach. Posiada ona stopień ochrony IP67 (1 godz. pod 1 m wody). Gdy sparowana, wtyczka jest podłączona do gniazda lub, w innych wersjach, do pamięci USB. W trybie niesparowanym, gdy gniazdo jest osłonięte automatyczną nasadką, stopień ochrony to IP54 (kurz i woda).
Zakres temperatury pracy: między – 40°C a + 85°C.

Więcej informacji znajduje się w dokumentacji technicznej dostępnej do pobrania pod następującym adresem:http://www.3c-ged.com/amphenol/download.asp?id=263