Phoenix Contact ? Złącza wtykane do nieprzerwanej dystrybucji zasilania

Duplicon Power Distribution jest piętrowym złączem wtykanym firmy Phoenix Contact, które spełnia wymagania klasy ochrony IP67 i jest zaprojektowane do zasilania rozległych maszyn i systemów.
System pozwala na przyłączenie linii zasilania 6 x 4 mm2 + PE / 400V/25A oraz 24 V ASI bus. Nieprzerwane połączenie od szyny montażowej w szafie sterowania poprzez zdecentralizowany dystrybutor zasilania do przyłączonego urządzenia na obiekcie jest unikatowym rozwiązaniem na rynku.
Zwarta i uniwersalna technologia połączeń śrubowych z opcją wieloprzewodowych połączeń jest kompatybilna z wtykami ST-Combi, stosowanymi w szafach sterowania. Bezpośrednie połączenie z płytką drukowaną (PCB) jest możliwe dla wykonań 90° i 180°, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowego poziomu łączenia.
Zdejmowana pokrywa czyni łatwą kontrolę okresową wnętrza podczas pracy. Kwadratowy kształt pozwala na przyłączanie kabli co 90°. Dzięki odpornej obudowie ze stopów aluminium oraz zatrzaskom ze stali nierdzewnej, zamocowanym do obudowy, te dystrybutory zasilania mogą przetrwać w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. www.phoenixcontact.pl