Partnerzy i Dystrybutorzy Schneider Electric podsumowują współpracę! Znamy najlepszych!

Schneider Electric, globalna firma w zakresie zarządzania energią na corocznej konferencji podsumowała rok współpracy z Firmami Partnerskimi i Dystrybutorami Elektrotechnicznymi. Było to największe dotychczas spotkanie w historii, które miało miejsce w Łodzi, w dniach 15-17 kwietnia. Była to również wyjątkowa okazja do nagrodzenia najlepszych firm, które w minionym roku wykazały się szczególną aktywnością na polu biznesowym. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 Firm Partnerskich współpracujących Schneider Electric na ternie Polski w zakresie automatyki budynkowej, przemysłowej, rozwiązań IT, dystrybucji elektrotechnicznej oraz rozwiązań niskiego napięcia.
Spotkanie Partnerów to najważniejsze spotkanie z Klientami organizowane przez Schneider Electric każdego roku. Jest to okazja do podsumowania wspólnych projektów, poznania planów na kolejny rok oraz zapoznania się z nowościami produktowymi oferowanymi przez producenta. Dodatkowo na takim wydarzeniu Firmy Partnerskie mają możliwość zapoznania się z nowymi mechanizmami wsparcia sprzedaży, programami marketingowymi, jakie wdrażane są przez Schneider Electric.  W trakcie trzydniowego spotkania goście wzięli udział w kilku sesjach tematycznych dedykowanych dla poszczególnych rynków. Każdy z uczestników miał możliwość wybrania sobie najbardziej interesującego go zagadnienia, zgodnego z zakresem prowadzonej działalności.   
Coroczne spotkanie z naszymi Partnerami i Dystrybutorami to okazja do podsumowania i podziękowania za współpracę, ale również czas, aby analizować to, co dokładnie wydarzyło się na rynku, wyciągać wnioski i nakreślać kierunki dalszych działań. Jako Schneider Electric przykładamy dużą wagę do codziennej współpracy, wspierając naszych Partnerów w zakresie technicznym oraz nieustannie rozwijając narzędzia wsparcia sprzedaży – mówi Jacek Łukaszewski, prezes zarządu Schneider Electric Polska.
Tradycyjnym elementem wieczornej części spotkania było rozdanie certyfikatów dla najlepszych firm za imponujące wyniki sprzedaży w 2014 roku. Wyróżnienia z rąk Prezesa Zarządu otrzymali najlepsi Integratorzy Systemów Budynkowych Coral Sp. j., EnergoSter Sp. z o.o., IT Control Sp. z o.o., Metrolog Sp. z o.o., Qumak S.A., Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o., T4B Sp. z o.o., Telecomm Sp. z o.o., ZBAR.  Wśród najlepszych producentów rozdzielnic Schneider Electric znalazły się firmy: Blaks S.A., Control Process Electric, ELEKTRO PROCES Sp. z o.o., Elektromontaż Rzeszów, Hulanicki & Bednarek. W trakcie spotkania wyróżnieni zostali również Partnerzy współpracujący z APC by Schneider Electric w obszarze rozwiązań IT. W tym segmencie nagrodzeni zostali: ABC DATA S.A., AB S.A., COOL, DELL, KOMPUTRONIK S.A., PRETOR Sp. z o.o. Ponadto firmy: Atrem S.A., Kopol Zakład Automatyki, Merrid Controls Sp. z o.o., Projekt Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o otrzymały certyfikaty dla najlepszych Integratorów Automatyki Przemysłowej.
Partnerzy Schneider Electric zgodnie potwierdzili, iż współpraca z firmą Schneider Electric wyróżnia się kompleksowym podejściem do realizacji projektu na wszystkich etapach. W trakcie ich realizacji uzyskują oni m.in. profesjonalne wsparcie techniczne, potrzebne narzędzia inżynierskie. Jest to niezwykle ważne w prawidłowym wdrażaniu systemów
i prowadzeniu inwestycji.  
Kulminacyjnym momentem spotkania była uroczysta gala, w trakcie, której prezes Schneider Electric Jacek Łukaszewski nagrodził najlepsze firmy za ich wyniki i wyraził nadzieję na dalsza owocną współpracę.