Omron Electronics ? Proste regulatory temperatury

Nowa seria regulatorów temperatury E5CSV to następna generacja popularnych regulatorów E5CS, które zyskały uznanie na całym świecie dzięki niezwykłej prostocie i wydajności. Regulatory E5CSV mają wiele funkcji, które przyczyniły się do sukcesu ich poprzedników ? w tym łatwą konfigurację za pomocą mikroprzełącznika DIP i przełączników obrotowych, 7-częściowy wyświetlacz LED oraz możliwość wyboru sposobu sterowania przy użyciu przełącznika ON/OFF lub PID z funkcją automatycznego dostrajania. Ponadto, jak wcześniejsze wersje, wskazują stan wyjściowy i alarmowy oraz kierunek odchylenia od wartości zadanej.
Seria E5CSV jest wyposażona w ulepszoną funkcję automatycznego dostrajania i zapewnia ochronę ustawionych wartości, co zmniejsza szanse wystąpienia awarii. Dzięki możliwości wyboru wielu wejść (czujnik termopary i opornościowy) regulator można podłączyć do czujników temperatury różnego typu. Nowy 3,5-cyfrowy wyświetlacz LED oznacza, że urządzenie może wskazywać temperatury z szerszego zakresu, aż do 1999°C.
Nowe regulatory są zgodne z wymogami dotyczącymi ograniczania użycia substancji niebezpiecznych w produkcji oraz z rygorystycznym standardem IP66. Głębokość urządzeń także została zmniejszona do 78 mm.
www.omron.com.pl