Nowe aparaty telefoniczne KIRK firmy Polycom do zastosowań przemysłowych

Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadza na rynek nową serię aparatów telefonicznych z serii Polycom KIRK 60, które uzupełnią ofertę aparatów bezprzewodowych KIRK DECT firmy Polycom. Seria aparatów KIRK 60 stanowi odporne na drgania i wstrząsy, obsługujące aplikacje rozwiązanie, które jest idealne do celów integracji z systemami bezpieczeństwa i produkcyjnymi w środowiskach wytwórczych i przemysłowych.
Nowe urządzenia KIRK firmy Polycom wyposażone są w specjalistyczne funkcje zaprojektowane w taki sposób, aby mogły integrować się z aplikacjami innych firm. Dodatkową funkcją bezpieczeństwa aparatów są czujniki ruchu, które wysyłają komunikaty ‘man-down’ (‘człowiek w spoczynku’) lub ‘man-running’ (‘człowiek w ruchu’) po wykryciu braku ruchu lub przy jego nadmiarze po upływie wcześniej określonego czasu. Aparaty pozwalają również na redukcję czasu przestoju i poprawę efektywności operacyjnej poprzez zapewnienie natychmiastowego powiadamiania w przypadku uszkodzenia urządzenia. 
Aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom to bardzo trwałe (IP64 classified) urządzenie odporne na pył, zamoczenie, drgania i wstrząsy. Telefon KIRK 6020 został opracowany specjalnie z myślą o środowiskach produkcyjnych i posiada wiele funkcji takich między innymi jak: przycisk alarmowy, kolorowy wyświetlacz oraz specjalne ikony pozwalające na wyświetlanie alertów specyficznych dla środowiska produkcyjnego. Telefon KIRK 6040 firmy Polycom zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracowników pracujących samodzielnie w środowiskach produkcyjnych i przemysłowych dzięki funkcji alarmu (tear-off alarm) oraz przyspieszeniomierza.
Ceny i dostępność:
W Polsce aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom jest w sprzedaży u autoryzowanego partera C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Sugerowana cena producenta telefonu KIRK 6020  280EUR,  telefonu KIRK 6040, 430EUR.