Nowa siedziba MPL Technology

    Firma MPL Technology sp. z o.o., przedstawiciel koncernu Mitsubishi Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz klimatyzacji, przeniosła działalność do nowej siedziby w podkrakowskich Balicach. Spółka uruchomiła tam Centrum Nowoczesnych Technologii.
     Zgodnie z założeniami kierownictwa firmy Centrum pełni rolę ośrodka szkoleniowego, w którym kliencimogą zapoznać się z nowościami w zakresie automatyki przemysłowej, robotyki, napędów i klimatyzacji. Odbywają się tam szkolenia dotyczące obsługi urządzeń oferowanych przez MPL Technology, a przedstawiciele techniczno-handlowi oferują pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych.
    Jednym z priorytetowych założeń firmy jest systematyczne rozwijanie działalności Centrum Nowoczesnych Technologii poprzez poszerzanie i dostosowywanie jego oferty do potrzeb i oczekiwań klientów.

     MPL Technology sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem japońskiego koncernu Mitsubishi Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz klimatyzacji. Na polskim rynku firma jest obecna od 12 lat. Jej ofertę tworzą przede wszystkim produkty automatyki przemysłowej (m.in. sterowniki kompaktowe FX, modułowe Q i logiczne Alpha, przetwornice częstotliwości, pulpity operatorskie MAC E i GOT, roboty precyzyjne, wyłączniki powietrzne niskiego napięcia Super AE). Oprócz nich firma proponuje swoim klientom również zasilacze impulsowe Mean Well, system wizualizacji procesów przemysłowych Citect SCADA, przekładnie planetarne Apex Dynamics, a także systemy klimatyzacji Mitsubishi Electric.