Phoenix Contact ? Wtyk do przyłączenia światłowodów w technologii szybko-złącza

Wtyk SCRJ firmy Phoenix Contact jest pierwszym takim połączeniem dla światłowodów w wykonaniu IP 67 z zastosowaniem techniki szybkiego łączenia, który jest dostępny na rynku.

Przy szerokości obudowy 2,5 mm mały współczynnik kształtu wypełniający wymagania EN 50377-6-1 jest odpowiedni dla standardowych światłowodów, takich jak: szklane wielodomowe, HCS oraz plastikowe. Klasa IP 20 oraz IP 67 jest spełniona poprzez ten wtyk dla wymienionych światłowodów.

Ze względu na prostotę użytkowania możliwe jest zastosowanie tego wtyku w surowych warunkach przemysłowych. Zestaw przygotowawczy zawiera wszystkie narzędzia i materiały niezbędne do przygotowania połączenia na obiekcie.

Firma Phoenix Contact oferuje także odpowiednie kable w gotowym wykonaniu oraz jako element do wykonania samodzielne okablowania.

Omawiany wtyk jest odpowiedni do każdego typu transmisji opartej na technologii światłowodowej dla trudnych warunków, takich jak: systemy automatyki, okablowanie obiektów przemysłowych, sterowanie ruchem drogowym czy telekomunikacji.

www.phoenixcontact.pl