Murrelektronik – Cube67+ ? PLUS dla większej elastyczności

Więcej modułów, większe długości przyłączy i osiągi: MURRELEKTRONIK z nowym węzłem Cube67+ oferuje klientom jeszcze większe możliwości tworzenia instalacji zdecentralizowanych w bardzo ekonomiczny sposób.
Cube67 jest chętnie stosowany ze względu na swoją modułowość i elastyczną strukturę. Ta linia produktów oferuje dużą liczbę modułów, w których porty zostały zaprojektowane jako konfigurowalne dla przyłączy M8 i M12. Wszystkie te cechy pozwalają stworzyć instalację spełniającą najwyższe oczekiwania.
Z modułem Cube67+ Murrelektronik oferuje klientom wiele dodatkowych możliwości. Sercem tej innowacji jest zmodyfikowany węzeł sieciowy, do którego można podłączyć jednocześnie dwa razy po 10 modułów. Pozwala to na odczytanie dwa razy więcej sygnałów i sterowanie podwójną ilością urządzeń wykonawczych, co umożliwia znaczne zmniejszenie liczby węzłów, a co za tym idzie, wyraźną redukcję kosztów.
Cube67+ pozwala również na znaczne rozbudowanie poszczególnych gałęzi. Obecnie można zastosować przyłącza hybrydowe o długości aż do dwa razy 30 m. Z systemem Cube67+ inżynier może podłączyć moduły w dowolnym miejscu i położeniu, co dodatkowo zwiększa elastyczność systemu. www.murrelektronik.com