Multiprojekt – ESTUN ? serwonapędy

Produkty oferowane są w kompletnych zestawach, na które składa się sterownik, silnik, 5-metrowe kable enkodera i zasilania silnika, konektor sygnałowy oraz płyta CD. Oprogramowanie ESView pozwala na skonfigurowanie w prosty sposób wszystkich parametrów sterownika oraz monitorowanie w formie wykresów wartości zadanych i odpowiedzi napędu.
SERIE EDC i EDB
Podstawowe serie serwonapędów AC. EDC pracuje w zakresach mocy 0,2?0,75 kW, EDB ? do 5 kW. Największe atuty to łatwość obsługi, wysoka jakość wykonania i konkurencyjna cena. Seria EDC oferuje dyskretne sterowanie pozycją, EDB dodatkowo daje możliwość sterowania analogowo prędkością i momentem. Funkcja bazowania, 16 wbudowanych kroków programu (droga, prędkość, rampa, czas przestoju) oraz możliwość ich zmiany on-line (przez ModBus lub CANopen) pozwala na pozycjonowanie w jednej osi bez użycia dodatkowego sterownika PLC.

SERIA ProNet
Kompatybilność z czterema seriami serwosilników o zróżnicowanych parametrach i zakresach mocy 0,2?15 kW. Dostępne są dwie opcje 17-bitowych enkoderów absolutnych lub resolver. Serwonapęd oferuje dyskretne sterowanie pozycją, analogowo prędkością i momentem, pozycjonowanie przez ModBus, CANopen i Profibus-DP (EtherCAT w przygotowaniu) oraz największe możliwości konfiguracji ze wszystkich serii wraz z autotuningiem.

www.multiprojekt.plwww.estun.pl

Hala 3, stoisko J20