KUKA – Robot KUKA serii QUANTEC

QUANTEC. Nowa siła w klasie wysokich udźwigów. Tak wszechstronny i wydajny, jak żadna inna rodzina robotów w tej klasie. QUANTEC oznacza syntezę sztuki inżynierskiej i nowych, wyznaczających trendy technologii.
Po raz pierwszy jedna rodzina robotów obejmuje cały zakres udźwigów od 90 do 300 kg przy zasięgu do 3100 mm. Stworzone, by ułatwić robotyzację.

15 doskonale dopasowanych do siebie typów robotów daje swobodę wyboru dokładnie tego robota, który nam odpowiada, spośród największej dostępnej na rynku palety modeli w klasie wysokich udźwigów. Przemyślane do końca w każdym szczególe ? by oszczędzić przestrzeń, zrealizować zupełnie nowe idee lub wyposażyć przyszłe rynki w sprawdzone aplikacje o niespotykanej wydajności.

QUANTEC oznacza syntezę sztuki inżynierskiej i nowych, wyznaczających trendy technologii ? to połączenie sprawia, że robot KUKA serii QUANTEC staje się produktem wyjątkowym, innowacyjnym, bezkonkurencyjnym. Właśnie takie cechy powinien mieć ?Produkt Roku?. Ponadto QUANTEC został doceniony na targach Automaticon w Warszawie. Robot KUKA serii QUANTEC to laureat Złotego Medalu Automaticon 2011 w kategorii najlepszy wyrób 2011.

www.kuka-robotics.com/Poland

Hala 1 stoisko A12/B11