Introl – Beamex? MC6 ? więcej niż kalibrator

Beamex? MC6 jest nowoczesnym, bardzo dokładnym kalibratorem dokumentującym do pracy w terenie. Umożliwia wzorcowanie ciśnienia, temperatury i sygnałów elektrycznych, będąc jednocześnie pełnym komunikatorem obiektowym dla przyrządów z komunikacją HART, FOUNDATION Fieldbus i Profibus PA.

Firma Beamex znana jest na całym świecie z bezkompromisowego podejścia do dokładności swoich przyrządów ? musi być najwyższa w swojej klasie. Dlatego też MC6 jest jednym z najdokładniejszych dostępnych na rynku kalibratorów do pracy na obiekcie.

Jedną z głównych cech MC6 jest łatwość obsługi. Kalibrator wyposażony jest w duży kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 5,7" z interfejsem użytkownika w wielu językach (w tym język polski). Wszystko to umieszczono w solidnej, odpornej na wstrząsy i szczelnej obudowie IP65.

MC6 ma dwa kanały do pomiaru temperatury zarówno dla czujników rezystancyjnych, jak i termoelementów ? do jednego można podłączyć czujnik referencyjny, a do drugiego czujnik badany. Kalibrator ma także interfejs do komunikacji z piecykiem kalibracyjnym Beamex serii FB/MB ? umożliwia to automatyczne wywzorcowanie czujnika z zapisaniem wyników.

MC6 komunikuje się z oprogramowaniem kalibracyjnym Beamex? CMX, umożliwiając kompletną automatyczną kalibrację i dokumentację.

Standardowo każdy kalibrator dostarczany jest z kompletem świadectw wzorcowania akredytowanego laboratorium zgodnie z ISO 17025.

www.introl.pl

Hala 1, stoisko A31