MPL Technology sp. z o.o. ? Vision 1000

Przejrzysta wizualizacja złożonych procesów ? Vision 1000
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego przemysłu, koncern Mitsubishi Electric wprowadza urządzenia do wizualizacji procesów technologicznych, które stanowią nową klasę.
Seria produktów została zbudowana na bazie trzech najlepiej sprawdzonych i cieszących się bardzo dobrą opinią serii produktów Human-Machine Interface (HMI).
Nowe serie to: 

  • GOT1000 (pulpity operatorskie), 
  • E1000 (pulpity operatorskie), 
  • IPC1000 (komputery przemysłowe).

Głównym czynnikiem decydującym o sukcesie każdego rozwiązania, oprócz perfekcyjnej współpracy wszystkich komponentów, jest łatwość obsługi linii produkcyjnych oraz przejrzysta wizualizacja przebiegu procesów. To właśnie przekonanie leży u podstaw koncepcji Vision 1000. Składają się na nie zarówno proste tekstowe urządzenia sterowania, jak i potężne przemysłowe komputery osobiste, zapewniające elastyczność użytkowania i możliwość budowy systemów wizualizacji dla całego spektrum aplikacji przemysłowych. Zaawansowana funkcjonalność, jak np. narzędzia diagnostyczne i interfejsy służące zintegrowanej wymianie danych ? często specjalnie przygotowane pod kątem sterowników, napędów i robotów będących w posiadaniu danej firmy ? umożliwiają wygodną integrację wszystkich rozwiązań w jeden system automatyki.
Oferta produktów służących do wizualizacji obejmuje pulpity operatorskie i komputery przemysłowe. Istotnym czynnikiem decydującym o sile koncepcji Vision 1000 są funkcje i sterowniki perfekcyjnie zgrane z produktami automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric. To ścisłe powiązanie zapewnia wydajną i płynną współpracę urządzeń HMI ze wszystkimi kompaktowymi i modułowymi sterownikami programowalnymi (PLC), przetwornicami częstotliwości, serwonapędami i robotami.

www.mpl.pl