KUKA Roboter wprowadza robota KR Agilus na rynek polski na targach ITM Machtool


KUKA Roboter ma zaszczyt zaprosić do odwiedzenia naszego stanowiska na targach ITM POLSKA 2013 – Salon WELDING, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca. ITM Polska to pełny przegląd marek i nowoczesnych technologii z całego świata, który uzupełniają prestiżowe konferencje i szkolenia.
Zakres tematyczny targów to doskonała miejsce do zaprezentowania przez nas zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego opartego na niezawodnym robocie KUKA KR 16-2 i dwu osiowym obrotniku DKP-400.
Odwiedź nasze stoisko i przekonaj się na czym polega technologia „hollow wrist” wykorzystana w robocie KUKA KR 16-3 L8 arc HW oraz jakie możliwości daje zastosowanie dedykowanego oprogramowania spawalniczego KUKA ArcTech.
W tym roku KUKA zaprezentuje również wielokrotnego medalistę różnych wystaw na świecie oraz w Polsce – robota KR AGILUS. To nasz najnowszy mały robot charakteryzujący się dużą prędkością oraz wysoką precyzją, co w połączeniu z łatwością programowania, intuicyjnym interfejsem oraz praktycznie nieograniczonymi możliwościami zastosowania tworzy z niego uniwersalne narzędzie.
W tym samym pawilonie (3a) zobaczą Państwo również aplikacje przygotowane przez naszych certyfikowanych partnerów systemowych, firmy ASKLA i PIAP. ASKLA (stoisko nr 55) zaprezentuje zrobotyzowaną celę opartą na robocie KUKA KR-5 arc współpracującą z 3-osiowym obrotnikiem i osprzętem marki Fronius. PIAP natomiast przedstawi stanowisko z robotem KUKA KR 5 arc wykonującym trajektorię ruchu przesłaną bezpośrednio z rysunku CAD (stoisko nr 54).
Serdecznie zapraszamy do Pawilonu 3a na stanowisko nr 55.
Do zobaczenia na targach! KUKA Polska