Inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw

Niezawodne etykiety RFID o podwójnej częstotliwości UHF i NFC

Brady Corporation prezentuje nową, wysoce niezawodną etykietę RFID o podwójnej częstotliwości, która łączy w sobie zalety technologii RFID UHF i NFC. Teraz firmy mogą usprawnią zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawić uwierzytelnianie i zwiększyć zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą jednej etykiety.

Zwizualizuj swoją przewagę i pobierz infografikę >>

Usprawnianie dostarczania, obsługi i autoryzacji produktów

Możesz teraz śledzić, identyfikować i obsługiwać niemal każdy przedmiot lub produkt za pomocą jednej, niezawodnej etykiety klasy przemysłowej z technologią RFID o dwóch częstotliwościach: UHF i NFC. Lokalizować wiele produktów jednocześnie z dużej odległości i uzyskać dostęp do dodatkowych informacji z bliska. Możesz również dodawać z dowolnego miejsca dodatkowe dane, takie jak dokumentacja produkcji i konserwacji, daty wysyłki, instrukcje obsługi produktów, dane uwierzytelniające i informacje o gwarancji.

Obejrzyj wideo z etykietami RFID w akcji

Zapewnij rozszerzoną rzeczywistość produktów

Wystarczy dotknąć etykiety smartfonem z funkcją NFC, aby odczytywać i zapisywać dane. Wszystkie produkty lub przedmioty z etykietą RFID o podwójnej częstotliwości dają możliwość uczestniczenia w programach śledzenia i monitorowania całym łańcuchom dostaw, od produkcji części, montażu, logistyki i dystrybucji po instalatorów, konserwatorów i użytkowników końcowych. Można dodać takie dane, jak kody oraz łącza do informacji online lub do dokumentów przechowywanych w bazach danych.

 Szybkie zarządzanie zapasami

Za pomocą przenośnych lub stałych czytników RFID UHF można zliczać i identyfikować wiele oznakowanych produktów i przedmiotów jednocześnie z odległości nawet 11 m. Sygnały ignorują linię wzroku, co znacznie zwiększa szybkość i elastyczność zarządzania zapasami. Można również szybko uzyskać dostęp do przydatnych danych dotyczących identyfikowalności dla każdego zeskanowanego przedmiotu, a skanery mogą wskazywać specjalistom właściwe przedmioty.

Poznaj więcej o zaletach etykiet RFID o podwójnej częstotliwości >>

Bardziej efektywne śledzenie aktywów

 Skorzystaj z kompleksowego rozwiązania, od etykiet RFID zaprojektowanych dla Twojego środowiska po zautomatyzowany system RFID.

  • Etykiety RFID: Niestandardowy kształt, nadruk i programowanie, gotowe do zastosowania lub wykończenia w Twojej siedzibie.
  • Druk na miejscu: Możliwość zaprogramowania, wydrukowania, serializacji lub wykończenia niestandardowych etykiet RFID w Twojej siedzibie.
  • Rejestracja danych: Możliwość rejestrowania danych z etykiet RFID lub dodawania danych do etykiet RFID z odległości od kilku centymetrów w przypadku HF/NFC do 16 m w przypadku UHF, bez ograniczeń związanych z zasięgiem wzroku.
  • Integracja i automatyzacja: Możliwość automatycznego rejestrowania danych z etykiet RFID w programowalnych odstępach czasu za pomocą stacjonarnych skanerów i wysyłania ich do systemu ERP.

Możemy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniej kombinacji produktów spełniających Twoje potrzeby w zakresie identyfikacji.

Uzyskaj więcej informacji i pobierz bezpłatny przewodnik >>

Brady Polska

Tel: +48 22 104 6262

Central_Europe@bradycorp.com

www.brady.pl