ICONICS ponownie partnerem roku Microsoft

  Firma ICONICS, której wyłącznym dystrybutorem rozwiązań w Polsce jest firma Elmark Automatyka, została wyróżniona z grona ponad 2800 partnerów, tytułem Partnera Roku 2014 w kategorii City Next.
  Inicjatywa Microsoft CityNext służy wspieraniu mieszkańców w kształtowaniu ich miast i własnej przyszłości. Celem jest stworzenie społeczności, których członkowie cieszą się dobrym zdrowiem, żyją ekologicznie, a ich stan zamożności jest znacznie wyższy niż obecnie. Dzięki CityNext obywatele mogą wybierać z szerokiej oferty produktów i technologii, mają dostęp do globalnej sieci partnerów oraz długiej listy najlepszych programów edukacyjnych i socjalnych.
  Obecnie w miastach mieszka ponad połowa światowej populacji, która wytwarza 80 procent produktu światowego brutto.
  Jednocześnie miasta muszą modernizować starzejącą się infrastrukturę i udostępniać coraz to nowsze usługi, borykając się przy tym z problemami ekonomicznymi i kurczącymi się zasobami finansowymi. Mimo że przed miastami stoi wiele trudnych wyzwań, stanowią one centra szkolnictwa wyższego, są ośrodkami ważnych wydarzeń kulturalnych oraz domem dla innowacyjnych mieszkańców, którzy przyczyniają się do rozwoju służby zdrowia, branży energetycznej oraz nauki.
  Dlatego też w trakcie modernizacji infrastruktury, której celem jest obsługa rosnącej populacji, władze miast poszukują wydajnych rozwiązań, które pozwoliłyby poprawić jakość życia mieszkańców i zaoszczędzić pieniądze.
  www.elmark.com.pl/dostawcy/iconics