Nowości w ofercie Phoenix Contact

  Phoenix Contact jako czołowy producent elektroniki przemysłowej co roku prezentuje setki nowości w szerokiej już ofercie produktów.
  Innowacje gwarantujące Twój sukces
  Misją jaka przyświeca naszym inżynierom jest kształtowanie postępu za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Projektujemy wiodące rozwiązania: z dużym zrozumieniem aplikacji klientów i bazując na dogłębnej wiedzy technologicznej.
  Wybrane nowości 2014:
  Programowalne moduły logiczne ?kompaktowe sterowanie i łączenie
  System przekaźników logicznych to pierwsze rozwiązanie na rynku modułów logicznych, które łączy w sobie poziom logiczny, poziom interfejsu i poziom obiektowy w jednym rozwiązaniu. System PLC logic umożliwia łączenie i sterowanie sygnałami I/O; w zależności od potrzeb można tworzyć kombinacje nowych modułów logicznych PLC z odpowiednimi przekaźnikami wtykowymi.
  Wysokowydajny sterownik Axiocontrol ? technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju
  Nowy wysokowydajny sterownik AXC 3050 zapewnia maksymalną wydajność, łatwą obsługę i wyjątkowo solidną elektronikę. Sterownik ten można stosować w kombinacji z modułami I/O Axioline, uzyskując w wyniku ich współdziałania nowe możliwości automatyki przemysłowej.
  Kompaktowe kondycjonery sygnałów ? proste jak nigdy, wąskie jak zawsze
  Nowa rodzina wzmacniaczy separacyjnych MINI Analog Pro to najprostsza instalacja i uruchamianie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łatwo dostępne zaciski przyłączeniowe, pomiar prądu w trakcie pracy i jedyna w swoim rodzaju technika złączy wtykowych FASTCON Pro zdecydowanie ułatwiają pracę.
  Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym ?oszczędność miejsca i czasu
  Nowość: Przy zaledwie 3,5 mm szerokości nowe złączki szynowe jednoczą teraz w sobie zalety zacisków Push-in i odłączanie nożowe dla przewodów do 1,5 mm2. Dzięki temu złączki szynowe nadają się zwłaszcza do oprzewodowania sygnałów w warunkach ograniczonej przestrzeni.
  Wytrzymałe złącza przemysłowe ?jeden system dla wielu zastosowań
  W celu niezawodnej ochrony przed wpływami elektromagnetycznymi obok wersji z tworzywa sztucznego dostępna jest również wersja HEAVYCON EVO z aluminium. Innowacyjny przepust kablowy pozwala zredukować różnorodność części i zapewnić szybkie i elastyczne dopasowanie uzależnione od miejsca zastosowania złącza.
  Dowiedz się więcej www.phoenixcontact.pl/nowosci