Huawei partnerem strategicznym obchodów 60-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

  Warszawa, 6 października 2011Firma Huawei, światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT), została partnerem strategicznym obchodów 60-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (WEiTI PW). Obchody odbędą się w Warszawie w dniach 6-7 października 2011 roku.

  Huawei od lat wspiera rozwój technologii teleinformatycznych współpracując
  z uczelniami technicznymi na całym świecie. Dlatego też  
  półtora roku temu firma rozpoczęła współpracę z Politechniką Warszawską – jedną z najlepszych uczelni wyższych w Polsce. Wsparcie jubileuszu WEiTI PW jest elementem długofalowej współpracy w zakresie rozwoju naukowego i technologicznego uczelni, której absolwenci bardzo często zajmują kierownicze stanowiska w wielu korporacjach i największych polskich firmach.

  „Jest nam niezmiernie miło, że partnerzy wspierający na co dzień naszą działalność naukową są z nami także w tak ważnej dla uczelni chwili i wspólnie z nami świętują jubileusz 60-lecia Wydziału” – mówi prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. „Świadczy to o tym, że Huawei nie tylko patrzy w przyszłość, ale ma także uznanie dla tradycji i doświadczenia, jako źródła, z którego studenci mogą czerpać inspirację do swoich przyszłych działań.” – dodaje Dziekan.

  www.huawei.com