Gazela Biznesu 2005 dla SABUR

  Warszawa, 05 grudnia 2005 roku
  W tegorocznym, organizowanym przez dziennik "Puls Biznesu" rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm SABUR sp. z o.o. została uhonorowana nagrodą Gazeli Biznesu 2005. Nagrody te są przyznawane przedsiębiorstwom, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.
  Ranking Gazele Biznesu jest od 6 lat organizowany przez redakcję "Puls Biznesu". Podstawowym kryterium doboru firm w rankingu jest szybki i stały rozwój, miernikiem którego został uznany procentowy przyrost obrotów. Do zestawienia trafiły tylko te firmy, które wykazywały wzrost tego wskaźnika w trzech kolejnych latach. SABUR jest jedną z nagrodzonych firm, a wzrost przychodów firmy w latach 2000/2004 wyniósł 37,29%.
  Cechą, na którą oceniający zwracają od lat szczególną uwagę, jest przejrzystość firm, rozumiana jako skłonność firm do upubliczniania informacji na swój temat. Dlatego do rankingu włączone zostały tylko te podmioty gospodarcze, które udostępniły redakcji "Pulsu Biznesu" informacje na temat swoich wyników finansowych, lub których dane finansowe mogą być uzyskane z innych, ogólnodostępnych źródeł.
  Informacje zawarte w rankingu weryfikowane były przez specjalistów z wywiadowni Gospodarczej Cofface Intercredit Warszawa.
  Nagroda Gazela Biznesu 2005′ jest dla nas kolejnym ważnym wyróżnieniem po certyfikatach Fair Play (2001 – 2004) i Solidny Partner. Od wielu lat wyznajemy zasadę, że zdobycie zaufania naszych klientów jest wynikiem solidności oraz wysokiej jakości i efektywności zarządzania. Te wszystkie nagrody są potwierdzeniem, że nasza strategia została dostrzeżona i przynosi efekty – komentuje Wojciech Znojek, Dyrektor Generalny SABUR sp. z o.o.