ecom instruments na Hannover Messe 2022: Inteligentne urządzenia do cyfryzacji obszarów niebezpiecznych

Visor-Ex 01 to idealne narzędzie do wszystkich zadań wymagających obsługi bez użycia rąk i ciągłej komunikacji. | Fot.: ecom instruments

Obszary niebezpieczne przez długi czas pozostawały nietknięte przez cyfryzację, ponieważ wszelkie używane w nich urządzenia mobilne muszą spełniać surowe wymagania ochrony przeciwwybuchowej ze względu na występujące zagrożenia. Dzięki iskrobezpiecznym urządzeniom inteligentnym, marka ecom firmy Pepperl+Fuchs wprowadza cyfrową transformację również w obszary niebezpieczne.

Pracownicy wyposażeni w inteligentne okulary Visor-Ex 01 lub tablet Tab-Ex 03, mogą korzystać z zaawansowanych funkcji zapewniających nieograniczoną swobodę ruchu, zarówno w biurze, jak i w odległych obszarach zakładu. Dzięki inteligentnemu ekosystemowi urządzeń ecom, zdalne serwisowanie, cyfrowe przepływy pracy i zbieranie danych są bezpieczne, wydajne i wygodne. Na targach Hannover Messe 2022 na stoisku firmy Pepperl+Fuchs, D76 w hali 9, będą prezentowane dwa nowe produkty: Visor Ex 01 i Tab-Ex 03, a także całe portfolio inteligentnych, iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych oraz rozwiązania w zakresie produktów i usług cyfrowych do bezpiecznej cyfryzacji w obszarach niebezpiecznych.


Pepperl+Fuchs